Mechanik samochodowy, Trollåsen, Norwegia

Oferty pracy w Norwegii

»Trollåsen 05-01-2015 12:48 Numer ogłoszenia: 6358 Wyświetleń: 1040
Stanowisko: Mechanik samochodowy
Christiania Personell Kolbotn as poszukuje mechanika samochodowego

Godziny pracy: 8:00 - 16:00
Miejsce pracy: Knapstad

Zadania: naprawy, serwisowanie, diagnostyka samochodów o masie do 3,5 tony (np. Citroën og Chevrolet)

Kwalifikacje: minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie, mile widziany fagbrev, umiejętność motywowania swoich współpracowników, znajomość jednego z języków skandynawskich w mowie i piśmie

Cechy: chęć rozwoju, pozytywne nastawienie, dobre podejście do klientów

Pracodawca zapewnia: możliwosć rozwoju zawodowego i osobistego, możliwość spożywania wspólnych posiłków, interesujące zadania, wiele wyzwań zawodowych, możliwosć dokształcania i poznawania branżowych nowości