Mechanik Samochodowy EU Kontoroller/Diagnosta

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   05-06-2018 07:11   |  Numer ogłoszenia: 76554
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy EU Kontroller
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukujemy mechaników samochodowych, EU Kontrollera, samochody osobowe, oraz auta dostawcze, głównie auta z lat 2010-2017. Praca w serwisie samochodowym przy salonie samochodowym Autokonsept AS.

  • Miejsce pracy:
    Snarøyveien 73, 1364 Fornebu
  • Opis stanowiska:
    - dokonywanie przeglądów okresowych EU Kontroll
    - dokonywanie napraw mechanicznych, zawieszenia, silniki, naprawy elektryki samochodowej oraz elektronika samochodowa
    - diagnostyka komputerowa (Bosch)
    - szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych
  • Wymagania:
    - Norweski fagbrev (mile widziane wyksztalcenie kierunkowe poparte odpowiednimi dokumentami lub minimum technik mechanik samochodowy z Polski)
    - Uprawnienia EU Kontrollera
    - Wysokie umiejętnosci mechaniczne
    - Umiejetnosc konserwacji ukladow hamulcowych i zawieszen
    - Znajmość języka norweskiego lub angielskiego przynajmiej na poziomie komunikatywnym.
    - Umiejetnosc pracy w zespole
    - Umiejetnosc pracy samodzielnej
    - Wysoka kultura osobista
    - Mile widziane szczegolnie osoby niepalące
    - Minimum 3 lat pracy w zawodzie poparte odpowiednimi swiadectwami pracy
    - Referencje, przynajmniej dwie.
    - Mile widziane posiadanie co najmniej numeru D w norwegii wraz z karta podatkowa.
    - Prawo jazdy kategorii B oraz D1, mile widziane B+E i/lub C
  • Oferujemy:
    - Elastyczny czas pracy, możliwość pracy w systemie 2 tygodnie w pracy na 2 tygodnie wolne, albo 3 tygodnie w pracy na 1 tydzień wolnego
    - Możliwa praca także w weekendy lub popołudnia jako praca dodatkowa, dla osob pragnących sobie dorobić. (Pełen etat lub praca dodatkowa)
    - Mila przyjazna atomosfera w pracy
    - Możliwość pomocy z zalatwieniem papierow do pracy w Norwegii
    - Praca tylko i wylacznie w oparciu o umowe, w 100% legalna.
    - Ubezpiecznie pracownika
    - Pracę w stabilnej, wiarygodnej norweskiej firmie z szeroka rzesza klientow w Norwegii, wypracowanej pozycji na rynku, sprzedajcej ok 500 aut rocznie.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub polskim.
    adam.autokonsept@gmail.com
    lub kontakt telefonicznie 415 48 740.