Mechanik sam. GRUPA VW/AUDI

Cała Norwegia  |   23-01-2015 17:02   |  Numer ogłoszenia: 49077
  • Stanowisko:Mechanik samochodowy VW/AUDI
  • Branża:Praca warsztatowa
Stanowisko: Mechanik samochodów osobowych VOLKSWAGEN/AUDI Group

EMBUD Agencja Pracy poszukuje mechanika samochodowego do pracy w warsztacie samochodowym dla jednego ze swoich partnerów.

Zakres obowiązków:
-naprawy
-serwis

Wymagane kwalifikacje:

-wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego
-doświadczenie w pracy przy markach VOLKSWAGEN/AUDI Group
-doświadczenie diagnostyczne i w pracy z elektroniką mile widziane.
- dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

Konkurencyjne warunki płacowe, przyjazne środowisko pracy. Służymy pomocą w poszukiwaniu mieszkania, jeśli go potrzebujesz, jak również w sytuacji, gdy chcesz przeprowadzić się razem z rodziną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim na adres: sales@embud.szczecin.pl z dopiskiem w temacie VW Mechanik