Jesteś doświadczonym malarzem? Dąłacz do nas!

Oslo, okręg miasta  |   25-09-2017 12:23   |  Numer ogłoszenia: 75701
  • Stanowisko:Malarz
  • Branża:Budownictwo
PRACA SZUKA CZŁOWIEKA
Poszukujemy doświadczonych malarzy na projekty w Oslo i okolicach.

PROSZE O WYSYLANIE CV NA ADRES: madeleine.pochylski@aktivbemanning.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    - Szpachlowanie i malowanie (wewnętrzne i zewnetrzne)
  • Wymagania:
    - Szkola zawodowa ukierunkowana zawodu malarza
    - LUB minimum 3-letnie, aktualne i UDOKUMENTOWANE doświadczenie zawodowe
    - Dobra znajomość języka norweskiego lub angielskiego - WARUNEK KONIECZNY
    - Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
    - Doświadczenie ze Skandynawii
    - D numer lub numer personalny
  • Oferujemy:
    · Atrakcyjne warunki pracy
    · Wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym (oraz ubezpieczenie zdrowotne, składki emerytalne, dodatek urlopowy)
    · Wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
    · Wsparcie polskojęzycznej konsultantki
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jesteś zainteresowany? Wyślij mi swoje CV wraz ze świadectwami lub inne dokumenty świadczące o kwalifikacjach zawodowych na adres:

    madeleine.pochylski@aktivbemanning.no
    telefon: 413 85 714