Malarz - Jobbvikar AS - Praca w Norwegii

Nordland (Norwegia), Svolvær  |   09-03-2017 15:03   |  Numer ogłoszenia: 73171
  • Stanowisko:Malarz
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS poszukuje do pracy w Norwegii:

Malarzy
  • Miejsce pracy:
    Svolvaer
  • Opis stanowiska:
    Obowiazki:
    - przygotowanie powierzchni do malowania,
    - szlifowanie,
    - szpachlowanie,
    - malowanie budynków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
  • Wymagania:
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego (wymóg konieczny do spełnienia),
    - minimum 2-3 lata udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie (wymagane doświadczenie z Norwegii),
    - Norweski numer personalny,
    - Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Zakwaterowanie (odpłatne),
    - Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych,
    - Możliwość skorzystania z feriepenger.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy przesyłać CV na adres: lukas@jobbvikar.no

    Tel.:+47 484 33 003