Malarz - szpachlarz do pracy w Bergen

Vestland, Bergen  |   11-10-2016 13:14   |  Numer ogłoszenia: 69236
  • Stanowisko:Malarz, Szpachlarz
W imieniu jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych malarzy/szpachlarzy. Zlecenie rozpoczyna się od 3/dniowego okresu próbnego z możliwoscia przedłużenia/pracy na innych projektach do wiosny 2017 lub dłużej.

Obowiązki w pracy:
  • Malowanie i szpachlowanie wewnątrz
  • Malowanie i szpachlowanie natryskowe

Kwalifikacje:
  • Wieloletnie doświadczenie w pracy malarza (minimum 4 lata)
  • Doświadczenie w pracy z w.w. obowiązkami
  • Znajomość pracy w standardzie norweskim
  • Dobre referencje z pracy na poprzednich projektach
  • Posiadanie norweskiego uprawnienia na prace na podestach ruchomych przejezdnych kl. A i B będzie zaletą, jednak nie jest to wymog

Cechy osobiste:
  • Wiedza ekspercka
  • Pracowitość
  • Lubienie pracy w zespole
  • Punktualność
  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Dokładność
Umiejętności językowe:
  • Polski/litewski/rosyjski i/lub angielski
Oferujemy:
  • Ekscytujacy udział w projekcie
  • Stawka godzinowa oparta na wewnętrzych standardach firmy
  • Stała możliwosc kontaktu ze swoim konsultantem w Jobzone
  • Długoterminowe zlecenie do wiosny 2017 lub dłużej

Zainteresowany? Zarejestruj sie przez nasza stronę internetową i wyslij aplikacje już dzisiaj, link do rejestracji: https://jobzone.no/pl/Vacancies/60338/. Prosimy o załączenie CV. Pamietaj o podaniu referencji (kontakt do poprzedniego pracodawcy/ów).

Masz pytanie dotyczace stanowiska? Skontaktuj sie z Katarzyna z Jobzone pod nr-em tlf. 46373308 lub przez e-mail: k.lewandowska@jobzone.no

Wiecej wolnych ofert pracy na www.jobzone.no