Lakkbar Sandvika Storsenter zatrudni manikurzystki

Viken, Sandvika  |   17-05-2017 23:32   |  Numer ogłoszenia: 75439
  • Stanowisko:Manikurzystka
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka
Zatrudnię manikurzystki
  • Miejsce pracy:
    Sandvika Storsenter
  • Opis stanowiska:
    Praca od poniedziałku do soboty - możliwość dostosowania dni pracy, na zmiany w godzinach 10:00-21:00. Zajmujemy sie manicurem i pedicurem klasycznym ze zwykłym lakierem oraz lakierem hybrydowym, nie wykonujemy przedłużania paznokci za pomocą żelu lub akrylu.
  • Wymagania:
    - Doświadczenie w stylizacji paznokci metoda naturalna ( zwykły lakier i lakier hybrydowy)
    - Szybkość i dokładność w wykonywanych usługach
    - język angielski biegły i/ lub norweski komunikatywny
    - dyspozycyjność
  • Oferujemy:
    - 130 kr na godzinę + dodatki za każda wykonana usługę + dodatki za sprzedane produkty w czasie pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Cv proszę wysyłać na maila
    karolina_witek@vp.pl
    Lub
    karolina.forbeauty@gmail.com