Lakiernik

Oslo, okręg miasta  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 73888
Lakiernik
  • Stanowisko:Lakiernik
  • Branża:Praca warsztatowa
Poszukujemy lakiernikow samochodowych do warsztatow w Oslo i okolicach.

Interesujesz sie samochodami i masz ochote pracowac w warsztacie?
Nasz klient rozszerza swoj zakres dzialania o nowe warsztaty.

W zwiazku z tym potrzebujemy 20 nowych lakiernikow samochodowych do stalej pracy.

Praca polega glownie na lakierowaniu i naprawianiu uszkodzen karoserii samochodow. Przy zatrudnieniu zapewniane jest szkolenie z obslugi narzedzi oraz metod pracy. Odpowiednie wyksztalcenie jest mile widziane, lecz nie wymagane.
  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus, Buskerud; Østfold , Vestfold
  • Opis stanowiska:
    Cechy osobiste:
    Lubisz nowe wyzwania
    Jestes dokladny i efektywny
    Dobrze znosisz duzy naklad pracy
  • Wymagania:
    Kwalifikacje pracownika:
    Ukonczona szkola w zakresie lakierowania samochodow (nie jest to jednak wymog)
    Prawo jazdy kategorii B
    Znajomosc branzy motoryzacyjnej
  • Oferujemy:
    Dobre zarobki
    Stala prace
    Mozliwosci rozwoju
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Randstad Norway AS
    Jest jedną z największych skandynawskich agencji pracy, zatrudniających ponad 10 000 pracownikow.
    Dzięki zaangażowaniu i szybkiej reakcji, pomagamy ludziom i firmom znaleźć odpowiednich pracowników, dając mozliwość rozwoju.
    Oferujemy usługi w zakresie zatrudnienia i rekrutacji.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
40X XXX XXX [Pokaż]

Ile pieniędzy potrzebujesz w Norwegii?
Kwota pożyczki:
NOK
Okres kredytowania (lata):
Sprawdź najlepszą ofertę pożyczki norweskich banków
Oblicz ratę
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65.000 kr. over 5 år, etablering 950,-, Totalt: 92.354 kr.
  • Odsłon: 414