Konsultant z j. norweskim i angielskim

Cała Norwegia  |   15-02-2017 15:33   |  Numer ogłoszenia: 50086
  • Stanowisko:Konsultant z j. norweskim i angielskim
  • Branża:Praca biurowa
Profesjonalne biuro konsultingowe, dla którego norweski rynek pracy i wszelkie sprawy urzędowe to codzienna praca. MultiNOR to doświadczona kadra od lat zajmująca się zagadnieniami podatkowymi, wnioskami o różnego rodzaju zasiłki, tłumaczeniami czy innymi sprawami dotyczącymi pobytu i pracy w Norwegii. Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach oraz umiejętnie potrafią posłużyć się ich możliwościami z korzyścią dla klienta. Szybka i sprawna obsługa to nasz niewątpliwy atut. Dodatkowo na każdym etapie realizacji usługi otrzymasz informacje o jej statusie, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad tym jak toczy się Twoja sprawa. Zapraszamy na www.multinor.no
  • Miejsce pracy:
    Gdańsk
  • Opis stanowiska:
    Konsultant to pracownik zajmujący się wykonywaniem usług i konsultacji na rzecz klienta indywidualnego i biznesowego. Do jego zadań należą:
    - realizacja usług związanych z rynkiem norweskim na rzecz klientów firmy,
    - tłumaczenie materiałów firmowych,
    - kontakt telefoniczny / mailowy z klientami i partnerami firmy w języku polskim, angielskim i norweskim,
    - kontakt z urzędami i instytucjami w Norwegii,
    - tworzenie artykułów i innych materiałów eksperckich,
    - udzielanie profesjonalnych konsultacji,
    - wsparcie merytoryczne dla działu obsługi klienta.
  • Wymagania:
    Merytoryczne:
    - bardzo dobra znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    - umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
    - mile widziani absolwenci / studenci skandynawistyki UG.

    Interpersonalne:
    - dobra organizacja czasu pracy i systematyczność,
    - umiejętność pracy pod presją czasu i zmieniających się zadań,
    - dokładność,
    - optymizm,
    - uśmiech,
    - poczucie humoru.
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń,
    - pracę w młodym, energicznym zespole,
    - system kompleksowych szkoleń,
    - możliwość funkcjonowania w interesującej branży i rozwoju.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Rozpoczęcie pracy: MARZEC 2015
    Kontakt: praca@multinor.no, tel. +48 58 743 07 53/ +47 21 999 409

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Ile pieniędzy potrzebujesz w Norwegii?
Kwota pożyczki:
NOK
Okres kredytowania (lata):
Sprawdź najlepszą ofertę pożyczki norweskich banków
Oblicz ratę
Priseks: Eff. rente 15,8%, 65.000 kr. over 5 år, etablering 950,-, Totalt: 92.354 kr.
  • Odsłon: 9649