KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA (J. NORWESKI)

Cała Norwegia  |   25-11-2015 15:10   |  Numer ogłoszenia: 60898
  • Stanowisko:KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA (J. NORWESKI)
  • Branża:IT
Adecco Poland dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy z branży IT, aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem norweskim w Krakowie

  • Miejsce pracy:
    Kraków
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
    •Współpraca z klientami na rynku norweskim,
    •Przyjmowanie zgłoszeń i udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów,
    •Udział w rozwoju oferowanego produktu na podstawie informacji zwrotnej od klienta,
    •Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,
    •Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów,
    •Dbanie o stronę internetową klienta w zakresie FAQ
  • Wymagania:
    Od Kandydatów oczekujemy:
    •Bardzo dobrej znajomości języka norweskiego – warunek konieczny,
    •Znajomość języka angielskiego mile widziana,
    •Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,
    •Dobrej znajomości pakietu Ms Office (Word, Excel),
    •Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
    •Inicjatywy oraz umiejętności budowania dobrych relacji biznesowych,
    •Dobrej organizacji pracy,
    •Umiejętności pracy w zespole.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    •Międzynarodowe środowisko pracy,
    •Stabilne warunki zatrudnienia,
    •Atrakcyjne wynagrodzenie
    •Bogaty pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
    •Szkolenia z języka norweskiego organizowane przez firmę,
    •Możliwość rozwoju zawodowego,