Kierowca z wlasnym samochodem

Oslo, okręg miasta  |   25-11-2015 17:38   |  Numer ogłoszenia: 60911
  • Stanowisko:Kierowca, roznoszenie ulotek
  • Branża:Gastronomia

Dinner Time AS, ekskluzywna kuchnia azjatycka, takeaway.
Poszukuje kierowcow z wlasnym samochodem oraaz osob do rozdawania/roznoszenia ulotek, rozklejania plakatow.

Oferty pracy prosze traktowac jako dodatkowe zrodlo dochodu.

Zapraszamy do wspolpracy!

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Kierowca:
    Poszukujemy kierowcy z wlasnym samochodem osobowym. Praca w weekendy w godzinach od 12:00 - 21:00.

    Rozdawanie ulotek:
    Poszukujemy mlodej, usmiechnietej, zaradnej i komunikatywnej osoby do rozdawania ulotek.
  • Wymagania:
    Kierowca:
    Ekonomiczny samochod
    Punktualnosc
    Rzetelnosc
    Dyspozycyjnosc w weekendy w godzinach 12:00 - 21:00
    Znajomosc jezyka angielskiego lub jezyka norweskiego.
  • Oferujemy:
    Dodatkowy dochod.