Kierowca ciężarówki kl. C z certyfikatem ADR

Rogaland, Stavanger  |   23-04-2015 18:29   |  Numer ogłoszenia: 52985
  • Stanowisko:Kierowca kl. C z certyfikatem ADR
  • Branża:Transport i Logistyka
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kierowcy ciężarówki kl. C z uprawnieniami ADR.
  • Miejsce pracy:
    Stavanger
  • Opis stanowiska:
    Praca polega na transporcie cieczy wybuchowych.
    Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz możliwość stałego zatrudnienia po upłynięciu kresu próbnego. Możliwość prac nadgodzinowych.
  • Wymagania:
    -Dobra znajomość jęz. Norweskiego
    -Prawojazdy kl. C
    -Certyfikat ADR
    -Udokumentowane doświadczenie
    -Bardzo dobra kondycja fizyczna
    -Cierpliwość
    - Wysoka etyka pracy
  • Oferujemy:
    - Atrakcyjne zarobki
    - Stałe zatrudnienie
    - Możliwość rozwoju swojej kariery
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą oraz posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, zapraszamy do przesłania CV na adres: job@all10.no
    Prosimy koniecznie napisać w temacie wiadomości ” Kierowca ciężarówki K. C”
    Szczegółowych informacji uzyskasz kontaktując się z naszym konsultantem pod nr. 90644213