inzynier elektryk/elektronik (z okolic Trojmiasta)

Oslo, okręg miasta  |   09-10-2015 09:23   |  Numer ogłoszenia: 59159
  • Stanowisko:inzynier elektryk/elektronik
  • Branża:Budownictwo
Firma elektryczna szuka pilnie inz elektryka

wyksztalcenie kierunkowe (min licencjat-elektryk, automatyk, elektronik)
wiek 40-45 lat
min 15 lat doswiadczenia-bardzo wazne!!
SEP D i E
DSB (nie wymagane)
czytanie schematow
umiejetnosci organizacyjne
jezyk angielski
najchetniej z okolic Trojmiasta

oferujemy
kontrakt minimum rok
wynagrodzenie od 230nok/h
norweska umowa
dodatkowe ubezpieczenie emerytalne
dojazd do pracy
mieszkanie sluzbowe
bilety 4xrok oplacone przez pracodawce (2xprom, 2xsamolot)
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    obsluga polskojezycznej ekipy, tworzenie oferty, rozplanowanie prac elektrycznych, nadzor nad projektem, rozwoj
  • Wymagania:
    wyksztalcenie kierunkowe (min licencjat(elektryk, automatyk, elektronik)
    min 15 lat doswiadczenia
    SEP D i E
  • Oferujemy:
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:cv oraz list motywacyjny
    wraz z poswiadczeniem doswiadczenia i wyksztalcenia prosze wysylac na email
    solid.elektro@wp.pl
    przynajmniej dwie referencje od bylych pracodawcow z osobami kontaktowymi w celu weryfikacji