Operator Koparki

Vestland, Bergen  |   30-10-2014 14:47   |  Numer ogłoszenia: 45519
  • Stanowisko:Operator Koparki
Poszukujemy tylko i wylacznie ludzi z doswiadczeniem OPERATOR KOPARKI klasa I lub II na koparki jednonaczyniowe.

Wymagania:

1. Doświadczenie min. 1 rok

2. Uprawnienia na sprzet ciężki - klasa I lub II, mile widziane uprawnienia na inne rodzaje sprzętu

3. Język angielski w stopniu min. komuniatywnym

Obowiązki:

Praca w zespole 2 stolarzy + koparkowy - budowa domów drwenianych - prace przy fundamentach i wykopach około budowlanych.

Oferujemy:

1. Legalne zatrudnienie na kontrakcie norweskim

2. Stawka 171 nok/h brutto

3. 3000 nok/ do reki diet miesiecznie

4. 40 - 50 godzin pracy tygodniowo

5. rotacje wdg preferencji, min 1 mc w norwegii

6. dodatek wakacyjny do pensji (feriepenger) 10,2 % w skali roku od zarobionych kwot.

Zakwaterowanie, transport i wyzywienie we wlasnym zakresie (pomagamy znalezc mieszkanie i transport, na wyzywienie sa diety).
opis dodatkowy:

CV w j. angielskim, uprawnienia prosimy wysylac na mail: tg@stanship.com.pl