Mechanik, Oslo, Norwegia

Oferty pracy w Norwegii

Oslo, okręg miasta»Oslo 24-10-2014 08:16 Numer ogłoszenia: 6172 Wyświetleń: 1349
BackUp Personell AS, Avd. Romerike poszukuje mechaników

Wolne stanowiska: 10

Zadania: rozwiązywanie problemów, korekcja błędów lub naprawa systemu logistycznego, wsparcie techniczne dla klientów, ciągłe doskonalenie i optymalizacja systemu

Kwalifikacje: elektryk przemysłowy, mechanik lub automatyk mający kilkuletnie doświadczenie, doświadczenie w technologii sterowania systemami produkcyjnymi

Cechy: zorientowanie na klienta, elastyczność, samodzielność, znajomość jednego z języków skandynawskich w mowie i piśmie, dobry stan zdrowia

Pracodawca zapewnia: zróżnicowane zadania i możliwość rozwoju, dobre zarobki