Hydraulik

Vestland, Bergen  |   29-07-2016 11:20   |  Numer ogłoszenia: 67779
Hydraulik
  • Stanowisko:Hydraulik
European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla klienta z Norwegii doświadczonych hydraulików.Prace będą wykonywane głównie przy budowie nowych obiektów (szkoły, hotele, szpitale) oraz w budownictwie mieszkaniowym.

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy hydraulika w krajach skandynawskich
  • Doświadczenie w montażu instalacji z rurami PEX, białym montażem, centralnym ogrzewaniem
  • Mile widziane doświadczenie w montażu instalacji p.poż (sprinkler system)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
  • Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • Dyspozycyjność do wyjazdu
  • Oferta norweskiego klienta:
  • Norweska umowa o pracę
  • Od 190 NOK/ 1h brutto
  • 50 h tygodniowo
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania w wynajmowanym przez firmę mieszkaniu - pokoje 1-osobowe (koszt 5000 NOK miesięcznie)
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • Opłacone składki emerytalne, ubezpieczenie, świadczenie urlopowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres anna@eap-ltd.pl
  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Prace będą wykonywane głównie przy budowie nowych obiektów (szkoły, hotele, szpitale) oraz w budownictwie mieszkaniowym.
  • Wymagania:
    •Udokumentowane doświadczenie w pracy hydraulika w krajach skandynawskich
    •Doświadczenie w montażu instalacji z rurami PEX, białym montażem, centralnym ogrzewaniem
    •Mile widziane doświadczenie w montażu instalacji p.poż (sprinkler system)
    •Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
    •Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
    •Dyspozycyjność do wyjazdu
  • Oferujemy:
    •Norweska umowa o pracę
    •Od 190 NOK/ 1h brutto
    •50 h tygodniowo
    •Możliwość skorzystania z zakwaterowania w wynajmowanym przez firmę mieszkaniu - pokoje 1-osobowe (koszt 5000 NOK miesięcznie)
    •Praca od poniedziałku do soboty
    •Opłacone składki emerytalne, ubezpieczenie, świadczenie urlopowe