Fryzjer / Fryzjerka- zatrudnienie na umowe o prace

Trøndelag, Namsos  |   29-08-2016 20:23   |  Numer ogłoszenia: 63984
Fryzjer / Fryzjerka-  zatrudnienie na umowe o prace
  • Stanowisko:Fryzjer / Fryzjerka
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka
Salon fryzjersko kosmetyczny  w Norwegii w miescie Namsos zatrudni fryzjera/fryzjerke ze znajomością języka angielskiego i /lub norweskiego. Pracodawca oczekuje doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania w opanowaniu  j. norweskiego.
Mozliwosc zakwaterowania- hybel w sasiedztwie salonu.
  • Miejsce pracy:
    Namsos
  • Opis stanowiska:
    Legalna praca, na umowe o prace z mozliwoscia zatrudnienia na stale po okresie probnym. Zakwaterowanie - hybel w sasiedztwie salonu.
  • Wymagania:
    Doświadczenie pracy w zawodzie min 2 lata
    Znajomośc technik strzyżenia i koloryzacji
    Znajomosc aktualnych trendow
    Orientacja na potrzeby i zadowolenie klienta
    Dbałość o czystość i wysoki standard usług
    Pozytywna energia i kreatywnosc
    Miła aparycja
    Dyspozycyjność
    Uczciwość i lojalność
    Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy:
    Umowę o pracę
    Bezplatne zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu niezaleznego mieszkania
    Pomoc w dopelnieniu niezbędnych formalnosci
    Wynagrodzenie według umowy
    Miła atmosferę
    Mozliwosc rozwoju zawodowego
    Praca na ekologicznych produktach

Zobacz więcej zdjęć