Firma Scandi Hus og Hage AS -poszukuje pracownika

Cała Norwegia  |   10-01-2016 15:12   |  Numer ogłoszenia: 62047
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
Firma budowlana ze Stavanger poszukuje specjaliste od wykonczen wnetrz - mile widziana mloda, chetna do poszerzania swojej wiedzy osoba, ktora nie boi sie nowych wyznwan.

Prosimy o kontakt tylko powazne osoby - spelniajace kryteria i warunki pracy.

Dane kontaktowe:
-info@scandihus.no
-477 33 703
-454 52 752
  • Miejsce pracy:
    Stavanger
  • Opis stanowiska:
    -prace z konstrukcja scian
    -scianki dzialowe
    -montaz plyt gk
    -spoinowanie plyt gk
    -szpachlowanie
    -malowanie zwykle oraz hydrodynamiczne
    -ukladanie podlog oraz prace z listwami wykonczeniowymi
    -osadzanie drzwi i okien
  • Wymagania:
    -znajomosc norweskiej technologii
    -udokumentowane doswiadczenie min 5 lat
    -wysoka kultura osobista
    -brak nalogow
    -nie wymagana zanjomosc jezyka ang i nor
    -praca w zespole
    -prawo jazdy kategori B, mile widziane inne kategorie
    -chec poznawania nowych technologi oraz rozwiazan w budownictwie
  • Oferujemy:
    -legalne i stale zatrudnienie
    -stale miesieczne zarobki
    -mozliwosc zakwaterowania
    -praca na wysokiej jakosci narzedziach
    -mozliwosc poszerzania wiedzy oraz wlasnych kwalifikacji