MPLOY AS. ZATRUDNI ELEKTRYKÓW

Oslo, okręg miasta  |   27-06-2018 06:54   |  Numer ogłoszenia: 70145
  • Stanowisko:elektryk
Posiadamy oferty pracy dla elektrykow w centrum miasta Oslo i okolicy, nasi klienci posiadają długoterminowe projekty, dlatego szukamy wykfalifikowanych pracowników z nostryfikacja DSB

Wolne stanowiska od 31 do 35 tygodnia (miesięczny projekt)
Możliwa długoterminowa dalsza współpraca
  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    - Budynki biurowe i urzedy administracji publicznej
    - Nieruchomości komercyjne i hale przesmyslowe
    - Apartamenty i mieszkania
    - Serwis
    - Szpitale i osrodki sluzb zdrowia
    - Szkoły, uczelnie i budynki edukacyjne
  • Wymagania:
    Norweski numer personalny lub tymczasowe numer ID - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego
    - Umiejętność czytania i stosowania rysunkow technicznych
    - Doświadczenie zawodowe w Norwegii (mile widziane)
    - Prawo jazdy oraz samochód (mile widziane )
    - Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na warunkach norweskich
    - Konkurencyjne wynagrodzenia wg taryfy OTP
    - Korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
    - Mozliwosc pracy na długoterminowych projektach
    - Mozliwosc rozwoju zawodowego i stalego zatrudnienia
    - Pełen komplet narzędzi
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku angielskim lub/i norweskim na adres marek@mploy.no

    Z wszystkimi aktualnymi kandydatami spelniajacymi nasze warunki skontaktujemy sie w najblizszym czasie