Elektryk - Jobbvikar AS - praca w Norwegii

Nordland (Norwegia)  |   25-04-2017 11:42   |  Numer ogłoszenia: 74866
  • Stanowisko:Elektryk - Elektriker
Jobbvikar AS poszukuje do pracy na północy Norwegii doświadczonych:

Elektryków

  • Miejsce pracy:
    Lofoten
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiązków:
    - montaż nowych instalacji elektrycznych,
    - naprawa awarii elektrycznych,
    - podłączanie systemów alarmowych oraz tryskaczy przeciwpożarowych,
    - montaż drzwi elektrycznych.
  • Wymagania:
    - Norweski certyfikat DSB,
    - Co najmniej 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w instalacjach elektrycznych w budowlance,
    - Znajomość języka norweskiego lub angielskiego,
    - Norweski numer personalny,
    - Pozwolenie na pracę w Norwegii,
    - Norweska karta podatkowa na rok 2017.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
    - Opiekę konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:lukas@jobbvikar.no
    +47 484 33 003