Elektryk / Elektriker

Troms og Finnmark, Tromsø  |   18-05-2016 15:19   |  Numer ogłoszenia: 65922
  • Stanowisko:Elektryk
Firma Arctic Installasjon AS jest młodą firmą w branży elektroinstalacyjnej, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości usług. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w montażu i serwisie instalacji elektrycznych skierowanych do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Opis stanowiska:
- Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych
- Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

Wymagania:
- Certyfikat DSB
- Prawo jazdy kat. B
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy
- Umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
- Odpowiedzialność i chęć rozwoju
- Udokumentowane 3 letnie doświadczenie (referencje mile      widziane)
- Elastyczność i zaangażowanie
- Znajomość języka Norweskiego (mile widziana)
- Znajomość języka Angielskiego - Wymagana

Oferujemy:
- Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość podnoszenia kompetencji
- Atrakcyjny system wynagrodzeń
- Bogaty pakiet socjany
- Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole
- Nowoczesne rozwiązania techniczne
- Pomoc w zakwaterowaniu

Kontakt tylko w języku angielkim lub norweskim:
Asle Eide +47 77610201
asle@arcticinstallasjon.no

CV w języku angielkim lub norweskim z załącznikami można dostarczyć osobiście, przesłać pocztą elektroniczną lub listem na adres:

Arctic Installasjon AS
Stakkevollveien 32
9010 Tromsø
  • Miejsce pracy:
    Tromsø