Ciesle Konstrukcyjni

Cała Norwegia  |   13-06-2016 08:19   |  Numer ogłoszenia: 58895
  • Stanowisko:Ciesla kostrukcyjny
Workshop Bemanning poszukuje doswiadczonych ciesli konstrukcyjnych. Praca w rejonie Stavanger i Haugesund
  • Miejsce pracy:
    Rogaland -Stavanger
  • Opis stanowiska:
    Ciesla Konstrukcyjny - prace zewnetrzne i wewnetrzne
  • Wymagania:
    - minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie
    - referencje oraz udokumentowany staż pracy, doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju w Skandynawii
    - montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych w budynkach o konstrukcji drewnianej lub betonowo-drewnianej,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych
    - umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
  • Oferujemy:
    - legalne zatrudnienie
    - umowę gwarantującą pracownikom takie same warunki zatrudnienia i płacy oraz gwarancje przestrzegania wszelkich zasad panujących na norweskim rynku budowlanym
    - korzystne warunki ubezpieczeniowe i emerytalne
    - wsparcie polskojęzycznych pracowników w naszych biurach