Cieśla szalunkowy - Jobbvikar AS - Harstad

Troms og Finnmark, Hårstad  |   22-06-2017 14:52   |  Numer ogłoszenia: 76292
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii:

Cieśli szalunkowych

Praca na północy Norwegii (region Nordland, miejscowość Harstad)

Start pracy: jak najszybciej

Kontakt:
Łukasz Świerad

+47 484 33 003
lukas@jobbvikar.no
  • Miejsce pracy:
    Harstad
  • Opis stanowiska:
    - Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowania zgodnie z rysunkiem technicznym,

    - Zbrojenie,
  • Wymagania:
    - Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

    Mile widziane:
    - Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
    - Opiekę konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Łukasz Świerad