Cieśla szalunkowy-Praca w Norwegii-Jobbvikar AS

Nordland (Norwegia)  |   16-02-2017 10:00   |  Numer ogłoszenia: 72922
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii:

Cieśli szalunkowych

Praca na północy Norwegii (region Nordland: Harstad, Narvik, Bodø, Svolvær)

Start pracy: jak najszybciej

Kontakt: lukas@jobbvikar.no

  • Miejsce pracy:
    Nordland
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowania zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - Zbrojenie zgodnie z rysunkiem technicznym,
    - Praca w budownictwie mieszkaniowym (bloki, domy jednorodzinne, hotele) jak i przemyslowym (elktrownie, zapory wodne).
  • Wymagania:
    Wymagania- Udokumentowany bieżący staż w zawodzie,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,
    - Znajomość języka angielskiego lub norweskiego,

    Mile widziane:
    - Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.
    - Norweski numer personalny lub tymczasowy numer (D-nummer),
    - Pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
    - Aktualna karta podatkowa na rok 2017.
  • Oferujemy:
    Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
    - Opiekę konsultanta.