CIEŚLA/STOLARZ KRISTIANSAND

Agder, Kristiansand Sør  |   4 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 104070
  • Stanowisko:Cieśla

Norweska firma założona w 2002 roku poszukuje cieśli/stolarza z doświadczeniem na rynku norweskim. Tylko legalne umowy z wszystkimi świadczeniami. Uwaga! Konkurujemy na lokalnym rynku jakością a nie ceną! Fajna atmosfera w pracy - sami rodacy. Prosimy tylko o poważne zgłoszenia!!!

Prosimy o zgłoszenia na e-mail: post@byggmesterpawel.no albo pod numer 979 79 585

  • Miejsce pracy:
    Kristiansand
  • Opis stanowiska:
    Niezależny cieśla. Nasza firma zajmuje się remontami fasad i dachów oraz budowaniem nowych domów.
  • Wymagania:
    Doświadczenie w technologii budownictwa szkieletowego w Norwegii.
    Samodzielne i sprawne podejmowanie decyzji.
    Precyzja i fachowość.
  • Oferujemy:
    Oferujemy warunki niegorsze niż w norewskich firmach na naszym rynku, zależnie od doświadczenia i/lub umiejętności

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
97X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 718