Ciesla konstrukcyjny,szpachlarz, malarz.

Møre og Romsdal, Kristiansund  |   30-05-2018 05:42   |  Numer ogłoszenia: 67467
  • Stanowisko:Ciesla konstrukcyjny,stolarz wykonczeniowy,dekarz
  • Branża:Budownictwo
Witam

Jestesmy nieduza aczkolwiek prezna  firma swiadczaca swoje uslugi w srodkowej Norwegii.
Wspolpracujemy z najwiekszym producentem domow w Skandynawii.
Budujemy domy jednorodzinne w stanie "deweloperskim" i "pod klucz"
Poszukujemy fachowcow  z minimum 2 letnim doswiadczeniem w swoim fachu do wspolpracy.
Poszukujemy:
-stolarzy konstrukcyjnych i pracownikow od wykonczen.
-ciesli ,stolarzy z doswiadczeniem w budowie domow w konstukcji stelarza drewnianego.
-dekarzy,szpachlarzy,malarzy.Oferujemy :
-umowe o prace
atrakcyjne wynagrodzenie
-pomoc w zalatwieniu formalnosci pobytu w Norwegii
-szkolenia i kursy wymagane w norweskiej branzy budowlanej. Pomoc z zakwaterowaniem
mobil:96887408
mail:teamnorpol.no@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Srodkowa Norwegia
  • Opis stanowiska:
    ciesla,stolarz konstrukcyjny i wykończeniowy, szpachlarz, malarz
  • Wymagania:
    -minimum 2 letnie doswiadczenie w swoim fachu.
    -prawo jazdy kat.B
    -znajomosc rysunku technicznego
    -osoby bez nalogow
    -jezyk angielski - komunikatywnie