Ciesla Konstrukcyjny, Stolarz

Cała Norwegia  |   27-05-2016 16:20   |  Numer ogłoszenia: 66177
  • Stanowisko:Ciesla Konstrukcyjny
Certyfikat 11490Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na współpracę norweskich firm z branży human rosources i pośrednictwa pracy z polskimi agencjami rekrutacyjnymi.
Naszym celem jest bycie partnerem, który zapewni inwestorom i wykonawcom wzrost mobilności, uatrakcyjni ich ofertę, a tym samym zagwarantuje sukces. Za priorytet stawiamy sobie jakość wykonywanych usług. Realizujemy projekty na terenie całej Norwegii.
Nasi konsultanci zdobyli swoje doświadczenie podczas wieloletniej współpracy z norweskimi i polskimi firmami z branży rekrutacyjnej i pośrednictwa pracy.
  • Miejsce pracy:
    Trondheim, Bergen, Molde
  • Opis stanowiska:
    Prace konstrukcyjne
  • Wymagania:
    - wykształcenie zawodowe, min. Szkoła zawodowa;
    - min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy;
    - komunikatywna znajomość j. norweskiego lub j.angielskiego,
    - mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach;
    - umowę o prace z norweską agencją zatrudnienia;
    - atrakcyjne wynagrodzenie!!!!!!,
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
    - zakwaterowanie.
    Kandydatom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym bez znajomości języka obcego proponujemy udział w kursach języka norweskiego.
    Po odbytym kursie nasi kandydaci prezentowani są firmom norweskim.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).