Cieśla konstrukcyjny, Cieśla szalunkowy

Vestland, Bergen  |   19-12-2016 09:57   |  Numer ogłoszenia: 71516
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny, Cieśla szalunkowy
Poszukujemy do pracy na stanowiska Cieśla konstrukcyjny, Cieśla szalunkowy doświadczonych pracowników bezpośrednio w Norweskiej firmie na terenie Bergen i Voss i okolic.
Oferujemy zakwaterowanie i dojazd do pracy.
Tel. Piotr 0048 185412166
email palubiak@btinternet.com
  • Miejsce pracy:
    Bergen, Voss
  • Opis stanowiska:
    Cieśla konstrukcyjny przy budowach apartamentowców, domów szkieletowych oraz wykończenia wnętrz
    Cieśla szalunkowy przy budowach konstrukcji żelbetowych wraz ze zbrojeniem, szachty windowe, słupy, ściany, fundamenty itp.
  • Wymagania:
    Cieśla konstrukcyjny wymagane doświadczenie w pracy na terenie Skandynawii, samodzielne czytanie rysunków i planów.
    Cieśla szalunkowy wymagane doświadczenie w szalowaniu systemem tradycyjnym jak również systemowym Peri, Doka, Meva, jak i zbrojeniu
    Jezyk norweski dużym atutem oraz ąngielski lecz nie konieczny.
  • Oferujemy:
    Legalna prace w Norweskiej firmie, zakwaterowanie, dojazd do pracy, możliwy system rotacyjny, stawki od 180 NOK + urlop10,2%