Doświadczony budowlaniec

Viken, Oppaker  |   19-08-2016 08:35   |  Numer ogłoszenia: 53556
  • Stanowisko:Pracownik budowlany
  •   Wymagania:  - Minimum 5-letnie doświadczenie w zawodzie  - Doświadczenie w budowie domów drewnianych – szkieletowych  - Doświadczenie w pracy w Norwegii  - Montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,  - Montaż okien, drzwi oraz listew wykończeniowych  - Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego Szpachlowanie, malowanie , montaż kuchni
    • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach;
    - umowę o prace z norweską firma Anleggstjenster
    - atrakcyjne wynagrodzenie na norweskicm poziomie,
    - pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,rodzinnym i innymi zasilkami
    - zakwaterowanie (ok.4000 NOK za m-c).

    Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

    CV prosze na poczte :

    atjenester@yahoo.no

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Akershus
  • Opis stanowiska:
    Fachowiec
  • Wymagania:
    FACH, samodzielnosc
    Legalana praca

Zobacz więcej zdjęć