Tynkarz / Cieśla konstrukcyjny-Jobbvikar AS

Troms og Finnmark, Hårstad  |   02-05-2017 08:47   |  Numer ogłoszenia: 74751
  • Stanowisko:Cieśli konstrukcyjnych - Tømrer
  • Branża:Budownictwo
Firma Jobbvikar AS poszukuje do pracy w Norwegii:

Tynkarz (Pussarbeider) - Cieśla konstrukcyjny (Tømrer)
  • Miejsce pracy:
    Harstad
  • Opis stanowiska:
    Obowiazki:
    - tynkowanie wewnątrz oraz na zewnątrz budynków (tynki strukturalne),
    - montaż obić zewnętrznych ścian elewacyjnych,
    - montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych.
  • Wymagania:
    - znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
    - minimum 2-3 lata udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie z krajów Skandynawskich, preferencyjnie z Norwegii,
    - Umiejętność czytania rysunku technicznego,

    Mile widziane:
    - Norweski numer personalny,
    - Aktualne pozwolenie na pracę na terenie Norwegii,
    - Aktualna karta podatkowa Skattekort na rok 2017.
  • Oferujemy:
    – konkurencyjne wynagrodzenie,
    – opieka Konsultanta Personalnego,
    – wszystkie ubezpieczenia oraz świadczenia zgodnie z prawem norweskim,
    – pomoc w zakwaterowaniu,
    – pomoc w przelocie z Polski do Norwegii.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:lukas@jobbvikar.no
    +47 484 33 003