Murarz/Tynkarz-Norwegia-od zaraz-PILNE!

Cała Norwegia  |   04-10-2016 10:51   |  Numer ogłoszenia: 68905
  • Stanowisko:Murarz, Tynkarz
W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Ilość wakatów: 10
Miejsca pracy: Norwegia, Oslo
Nr ref.: Murarz/10

  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Obowiązki:
    - murowanie z takich materiałów jak: LECA i KLINKIER
  • Wymagania:
    - min. 3-letnie doświadczenie w murowaniu z KLINKIERU i/lub LECA
    - umiejętność pracy samodzielnej
  • Oferujemy:
    Pracodawca norweski oferuje:

    - legalną pracę na pełen etat
    - atrakcyjne zarobki ok 200 NOK/h lub więcej zależnie od doświadczenia
    - możliwy akord
    - pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)
    - możliwy wielomiesięczny kontrakt
    - pracę w stabilnej dużej firmie,
    - umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach
    NORWESKICH,
    - pomoc urzędowo-administracyjną.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
    rekrutacja@es-perfekt.pl
    www.es-perfekt.pl
    tel.793270051
    tel.793270227

    Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!