BRUKARZ / operator koparki, PŁYTKARZ, CIEŚLA

Rogaland, Stavanger  |   07-03-2017 14:08   |  Numer ogłoszenia: 73539
  • Stanowisko:Brukarz, Płytkarz,
  • Branża:Budownictwo
Poszukuję doświadczonych pracowników do firmy budowlanej:

- Brukarz / operator koparki
- Płytkarz / Murarz
- Cieśla / Stolarz
- Wykończeniowiec
- Specjalista od łazienek (ze znajomością hydrauliki)

Mile widziane doświadczenie w Norwegii lub w Skandynawii.

Firma znajduje się w Stavanager ale poszukujemy także pracowników w rejonie Oslo.

CV proszę przesyłac na hulkbygg@hotmail.com

tel. +47 966 93 590
tel. +47 414 42 242
  • Miejsce pracy:
    Stavanger / Oslo
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie prac budowlano-remontowych na terenie prywatnych posesji oraz domów.
  • Wymagania:
    - Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
    - Odpowiedzialność za powierzone zadania
    - Prawo jazdy kat. B
    - Mile widziane Prawo jazdy kat. B+E lub C
  • Oferujemy:
    Stałą pracę w dynamicznym zespole.