Blacharz samochodowy

Viken  |   23-04-2015 10:34   |  Numer ogłoszenia: 52948
  • Stanowisko:Blacharz samochodowy
  • Branża:Praca warsztatowa
Warsztat samochodowy zatrudniajacy na dzien dzisiejszy 25 pracownikow.
Wykonujemy kompleksowe uslugi zwiazane z naprawa samochodow.
  • Miejsce pracy:
    Fornebu
  • Opis stanowiska:
    Wymiana, naprawa czesci samochodowych uszkodzonych podczas kolizji pojazdow samochodowych do 7,5 ton.
    Umiejetnosc wstepnego szpachlowania po pracach blacharskich.

    Oferujemy zatrudnienie od 15 czerwca 2015
  • Wymagania:
    Obligatoryjnie swiadectwo kwalifikacji
    Wymagane min 5 letni staz pracy
    Podstawowa znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    Bez uzaleznien
    Norweski numer personalny
  • Oferujemy:
    - stala, stabilna prace
    - mozliwosc rozwoju w branzy
    - szkolenia
    - nowe techonologie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV i list motywacyjny

Zobacz więcej zdjęć