Blacharz - blikkenslager

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   25-10-2021 12:06   |  Numer ogłoszenia: 70015
  • Stanowisko:Blacharz
Firma Uniflex Norge AS poszukuje dla swojego Klienta na terenie Oslo pracownikow na stanowsko: Blacharz (Blikkenslager).
  • Miejsce pracy:
    Oslo
  • Opis stanowiska:
    Do glownych zadan nalezec bedzie obrobka blacharska oraz montaz pokryc dachowych z blachy.
  • Wymagania:
    - kilkuletnie doswiadczenie przy obrobkach blacharskich oraz montazu pokryc dachowych z blachy
    - komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego miile widziana lecz niewymagana
    - gotowosc do natychmiastowego wyjazdu/ podjecia zlecenia na terenie Oslo
    -Prawo jazdy kat. B oraz samochod mile widziany
    - samodzielnosc i zaangazowanie
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie na terenie Norwegii.
    - zlecenie dla klienta z ugruntowana pozycja na rynku
    - konkurencyjna stawke godzinowa
    - przyjazne srodowisko pracy.
    - mozliwosc pracy w godz nadliczbowych.
    - pomoc w zakwaterowaniu, transporcie i adaptacji na terenie Norwegii w pierwszym okresie zatrudnienia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Skontaktujemy sie z wybranymi osobami.
    Pozdrawiamy
    Uniflex Bemanning