Bil mekaniker Mechanik samochodowy

Nordland (Norwegia)  |   05-09-2015 00:00   |  Numer ogłoszenia: 56999
  • Stanowisko:Mechanik samochodow osobowych
  • Branża:Praca warsztatowa
Ziarek Bilservice AS

Warsztat mechaniki i elektroniki samochodów o masie do 3,5 T mieszczący się w Północnej Norwegii,

Vikeid, 8416 Sortland

poszukuje samodzielnego

Mechanika Samochodowego
Miejsce pracy: Norwegia
Region: Nordland, Sortland
Opis stanowiska:

Mechanik samochodowy.
Elektronik samochodowy

WYKONYWANIE NAPRAW USTEREK MECHANICZNYCH, ELEKTRONICZNYCH I ELEKTRYCZNYCH W SAMOCHODACH OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH O MASIE DO 3,5 T
OBSŁUGA URZĄDZEŃ DIAGNOSTYCZNYCH, PROGRAMÓW POMOCNICZYCH
RAPORTOWANIE USTEREK
WYKONYWANIE NAPRAW ZGODNIE Z PROCEDURĄ TECHNICZNĄ

Wymagania:
Wykształcenie techniczne kierunkowe
Wymagane (udokumentowane) doświadczenie jako mechanik samochodowy oraz referencje
Prawo jazdy kat. B
Dużym atutem będzie znajomość języka Angielskiego lub Norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny związany z wykonywana pracą, stałą pracę na umowę o prace, pomoc w zorganizowaniu mieszkania i załatwieniu dokumentów potrzebnych do legalnego pobytu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
zbbilservice@gmail.com
Tel +47 953 00 716
  • Miejsce pracy:
    Sortland
  • Opis stanowiska:
    Samodzielny mechanik, wykonywanie napraw bierzacych, diagnoowanie usterek mechanicznych, elektycznych i elektronicznych, przeprowadzanie serwisow okresowych, regulacja geometri zawieszenia, serwis klimatyzacji, przeprowadzanie i raportowanie PKK (periodisk kjøretøy kontroll) samochodow osobowych i dostawczych o masie do 3.5T
  • Wymagania:
    Wyksztalcenie zawodowe + 5 lat udokumentowanego doswaidczenia

    Prawojazdy kategori B.

    Jezyk Angielski lub Norweski w stopniu min podstawowym ++
  • Oferujemy:
    Prace w milej atmoswerze.

    System prowizyjny (wynagradzajacy pracownika)

    Pomoc w zorganizowaniu mieszkania

    Pomoc w zalatwieniu dokumetow