Zatrudnimy kosmetyczke- stylistke rzes. Od zaraz !

Trøndelag, Namsos  |   20-03-2017 14:49   |  Numer ogłoszenia: 42041
  • Stanowisko:Kosmetyczka stylistka rzes
  • Branża:Fryzjerstwo, Kosmetyka
Art of Nature Zatrudni doswiadczona , lojalna kosmetyczke/ stylistke rzes do salonu fryzjersko-kosmetycznego w Namsos w Nord Trondelag z komunikatywnym angielskim/norweskim. Praca legalna na umowę o pracę.
  • Miejsce pracy:
    Namsos Nord Trøndelag
  • Opis stanowiska:
    -Wykonywanie zabiegow z zakresu kosmetyki pielegnacyjnej/ upiekszajacej/ zdrowotnej na twarz i cialo zgodnie z ofertą salonu tj. Zabiegi na twarz/ ciało., przedłużanie rzęs, masaz, depilacja woskiem/ manicure/ shellac/ żel, pedicure.
    - Wykonywanie zabiegów z użyciem urządzeń kosmetycznych
    - Sprzedaż kosmetyków
    - Udzielanie porad z zakresu kosmetyki
    - Dbanie o higienę pracy oraz otoczenia
    - Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami.
  • Wymagania:
    - Wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetyki/kosmetologii
    - Komunikatywny jezyk angielski/ norweski
    - Dobra znajomość urządzeń kosmetycznych
    - Doświadczenie pracy w zawodzie
    - Zaangażowanie w pracę i rozwój salonu, uczciwość, punktualność
    - Dyspozycyjnosc/ komunikatywnosc
    - Kultura osobista i sympatyczna postawa wobec klientów i współpracowników
    - Kreatywność i chęć rozwijania/ poszerzania swoich umiejetnosci
  • Oferujemy:
    - Legalna praca na umowe o prace.
    - Atrakcyjne wyagrodzenie - podstawa plus prowizja
    - Pomoc w zakwaterowaniu
    - Mozliwosc rozwoju/ dodatkowe szkolenia
    - Mila atmosfera
    - Pomoc w zaklimatyzowaniu w nowym miejscu, uzyskaniu niezbędnych
    pozwoleń na pobyt i pracę, zasiłek na dziecko/ zakwaterowaniu.
    - Mozliwosc uczestnictwa w kursie języka norweskiego GRATIS
    - Szkolenia produktowe
    - Karnet fitness co miesiąc
    - Premie uznaniowe
    - Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym salonie .

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesylania CV wraz ze zdjeciem oraz listem motywacyjnym z oczekiwaniami finansowymi na adres:
    artofnature2014@gmail.com
    Tel. 0047 974 64 154
    0047 483 06 055

Zobacz więcej zdjęć