Praca dla brukarza

Cała Norwegia  |   22-08-2014 09:45   |  Numer ogłoszenia: 42056
Opis stanowiska pracy
Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych Brukarzy.

Oferujemy:

- pracę na projekcie w Norwegii od najbliższego wtorku

- stawki od 160 do 190 nok/h brutto w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka

- 37,5h pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin (w tygodniu płatnych +50%, w weekendy + 100%)

- zakwaterowanie czekające na pracownika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii (odpłatne)

- opiekę polskiego konsultanta w Norwegii oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
Wymagania
- doświadczenie w układaniu kostki brukowej i krawężników

- komunikatywna znajomość j.angielskiego lub norweskiego

- przebyty kurs pierwszej pomocy oraz szolenie z zabezpieczenia robót drogowych ( Arbeidsvarsling Modul 1)

- gotowość do rozpoczęcia pracy w najbliższy wtorek 26.08

Osoby zainteresowane proszone o wysłanie CV na adres biuro@eucbr.pl