Zatrudnie pracownikow budowlanych

Trøndelag  |   31-08-2015 01:26   |  Numer ogłoszenia: 41520
  • Stanowisko:Cieśla
Poszukujemy ciesli oraz specjalistow od wykonczen z dlugoletnim doswiadczeniem w budownictwie szkieletowym.
  • Miejsce pracy:
    Nord-Trondelag
  • Opis stanowiska:
    Zatrudnione osoby beda odpowiedzialne za prowadzenie poszczegolnych projektow, a co za tym idzie: dobor materialow, organizacje pracy, nadzorowanie pracy pomocnikow, dbanie o jakosc, postepy itd.
    Wspomniane projekty polegaja na remontach domow jednorodzinnych, mieszkan oraz budynkow gospodarczych.
  • Wymagania:
    - wieloletnie doswiadczenie
    - minimum kilka lat przepracowanych w Norwegii
    - sumiennosc i dbalosc o szczegoly
    - brak nalogow
    - prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    - wysokie wynagrodzenie
    - zakwaterowanie
    - dojazd do pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosze o kontakt mailowy post@withpassion.no
    Arek