Mechanik naczepy/przyczepy - Dania, Norwegia

Cała Norwegia  |   10-04-2014 14:39   |  Numer ogłoszenia: 35979
Agencja pracy Polvik Sp. z o. o. jest częscią duńskiej firmy Plusvikar.dk Poszukujemy doświadczonych mechaników samochodów ciężarowych do naprawy i serwisu naczep/przyczep zainteresowanych pracą w Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz Danii.

Obowiązki:
- Bieżąca realizacja zgłaszanych usterek
- Wymiana uszkodzonych części w naczepach
- Obsługa techniczna i serwisowanie naczep
- Inne prace związane z serwisem naczep

Oferujemy:
- Umowa na początek na 5,5 miesiąca z mozliwoscią przedlużenia
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę duńską lub możliwość pracy na podstawie własnej działalności gospodarczej
- Minimum 40h/tygodniowo pracy i możliwość nadgodzin
- Bezpłatne zakwaterowanie (dobre warunki)
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (od 10 euro na godzinę netto lub przy własnej działalności 14,5 euro plus vat)
- Możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Wymagania:
- Doświadczenie przy pracach z systemami Wabco, Knorr-Bremse
- Doświadczenie przy konserwacji i naprawach bieżących urządzeń
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
- Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, terminowe wywiązywanie się z obowiązków
- Prawo jazdy kat. B, mile widziane C oraz E
- Doświadczenie w naprawach ciężkich pojazdów
- Umiejętność pracy w zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego cv wraz ze zdjęciem i dokładnym opisem zatrudnienia oraz numerami telefonów do minimum 2 pracodawców w celu sprawdzenia referencji na adres katarzyna@polvik.com lub karolina@polvik.com