Kurs językowy + Praca

Cała Norwegia  |   24-10-2015 08:05   |  Numer ogłoszenia: 57893
  • Stanowisko:Praca na produkcji/praca fizyczna
  • Branża:Produkcja żywności
Nauczymy Cię mówić po norwesku!

Intensywne, trzy miesięczne kursu języka norweskiego, które oferujemy, prowadzimy w formie stacjonarnej w Warszawie lub internetowo na platformie edukacyjnej. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu i trwają półtorej godziny.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez współpracujące firmy oraz coraz większej konkurencji na rynku pracy w Norwegii, stworzyliśmy intensywny kurs języka norweskiego podczas którego skupiamy się na nauce niezbędnych podstaw potrzebnych do bezproblemowej komunikacji z przyszłym pracodawcą. Po ukończeniu kursu oraz otrzymaniu pozytywnego wyniku z testu potwierdzającego poziom znajomości języka, zobowiązujemy się do znalezienia zatrudnienia na terenie Norwegii do dwóch miesięcy od daty ukończenia kursu.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się ile jesteśmy w stanie Tobie zaoferować!

www.norwayconnections.no
biuro@tilnorge.pl
+48 697 032 028
  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    nd.
  • Wymagania:
    nd.
  • Oferujemy:
    nd.