Szybka pożyczka w Norwegii

Masz pytanie? Zadzwoń:
+ 47 21 999 413
(pn-pt w godz. 8-20)
Do 500 000 NOK
Bezpłatna obsługa po polsku
Porównanie ofert z 17 norweskich banków
Decyzja nawet na drugi dzień
Kwota pożyczki
NOK
Okres spłaty
15 lat
Wysokość raty:
oprocentowanie 11%*
*Wysokość raty jest wyliczona na podstawie średniego oprocentowania w bankach. Ostateczne oprocentowanie i wysokość raty jest dostosowywane indywidualnie do każdego pożyczkobiorcy
Poznaj oferty banków
Zapoznałem się z treścią i akceptuję treść Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną przez portal MojaNorwegia.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inventive Logic s.c. oraz MultiNor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną.
Wyślij
lub
Masz pytanie? Zadzwoń:.
+ 47 21 999 413
(pn-pt w godz. 8-20)
Najtańszy kredyt konsumencki w Norwegii

Kredyt konsumencki (forbrukslån) to pożyczka, którą możesz otrzymać na dowolny cel. Kredyt ten jest najtańszym rozwiązaniem finansowym na rynku i ma znacznie niższe oprocentowanie (ok. 15 %) niż standardowe karty kredytowe, których oprocentowanie wynosi ok. 25 %.

Polskojęzyczny konsultant pomoże wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę kredytu w zależności od kwoty, jaką chcesz pożyczyć oraz Twoich możliwości finansowych. Możesz starać się o pożyczkę bez zabezpieczenia w postaci nieruchomości na kwotę od 5 000 do 500 000 koron.

Usługa realizowana we współpracy z Folkelånet Telefinans AS;

Priseksempel: 65 000,- over 5 år med eff. rente på 17,19 % inkl. etabl. gebyr på 950,- Totalt 94 780,- Nedbetalingstid: 1 - 15 år. Maks. effektiv rente 35,07 %.

Możesz liczyć na

  • Spłatę kredytu rozłożoną na okres do 15 lat
  • Najlepszą obsługę w języku polskim
  • Najlepszą propozycję wybraną spośród ofert 17 norweskich banków
Wymagania to:
  • Udokumentowany,  stały dochód roczny w wysokości min. 180 000 koron

  • Wiek powyżej 20 roku życia

  • Stały numer personalny

  • Aktualny adres zameldowania w Norwegii

Szybka pożyczka - informator

Kto może dostać pożyczkę w Norwegii?

Praktycznie każdy, kto posiada stały numer personalny i jest zameldowany w Norwegii może otrzymać pożyczkę. Przyznawana jest ona z reguły osobom, które posiadają dochody z tytułu pracy. Jednak możliwe jest również uzyskanie pożyczki pobierając zasiłek dla bezrobotnych czy też też rehabilitacyjny (AAP). Wszystkie te czynniki są zależne od wymogów poszczególnych banków. Warto składać zapytania, aby sprawdzić czy przysługuje Ci pożyczka.

Czym różni się stały numer personalny od tymczasowego?

Tymczasowy numer personalny (tzw. D-nummer) otrzymują osoby, które zamierzają przebywać w Norwegii mniej niż 6 miesięcy. Stały numer personalny (tzw. personnummer) otrzymują osoby, które przebywają w Norwegii dłużej niż 6 miesięcy. Składa się on z 11 cyfr, z których pierwszych sześć to data urodzenia.

Jaki dokument potwierdza pobyt i zarobki w Norwegii z poprzedniego roku?

Wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse). Bank wymaga, aby dostarczony dokument był kompletny, czyli zawierał wszystkie strony, a nie tylko pierwszą.

Czy o kredyt konsumencki mogą wnioskować dwie osoby (np. małżeństwo, wspólnicy)?

Tak, o pożyczkę w Norwegii mogą starać się dwie osoby. Najlepiej, jeśli kredytobiorcy są małżeństwem lub są spokrewnieni. Starając się o kredyt z drugą osobą, należy przedstawić potwierdzenie zarobków obu kredytobiorców (nawet, jeśli jedna z osób pracuje w Norwegii stosunkowo od niedawna). Obie osoby muszą spełniać warunki dotyczące posiadania stałego numeru personalnego, zarejestrowanego adresu zamieszkania w Norwegii oraz dochodu.

Jaki jest minimalny czas pracy w Norwegii, aby starać się o kredyt konsumencki?

Banki posiadają różne wymogi dotyczące stażu pracy w Norwegii, natomiast im dłużej pracujemy, tym lepiej bank oceni naszą zdolność kredytową. Dokumentem, który potwierdza zarobki, jest wstępne zeznanie podatkowe (Selvangivelse) z poprzedniego roku.

Na ile lat mogę rozłożyć spłatę kredytu?

Spłatę kredytu konsumenckiego można rozłożyć maksymalnie na 15 lat.

Na jaką kwotę dostanę kredyt bez zabezpieczenia?

Kwota waha się od 5 000 do 500 000 NOK. Jest to zależne od czasu zatrudnienia u jednego pracodawcy, wysokości wynagrodzenia i długości pobytu w Norwegii.

Czy bank ma prawo zapytać na co chcę przeznaczyć kredyt?

Tak, bank ma prawo wiedzieć, na co chcemy przeznaczyć kredyt, ale zazwyczaj nie pyta kredytobiorców o cel pożyczki.

Czy wysłanie formularza na tej stronie jest zobowiązujące?

Nie, za pośrednictwem formularza Twoje dane i dokumenty przekazywane są doradcy finansowemu, który weryfikuje Twoją zdolność kredytową. Następnie otrzymujesz ofertę opartą na odpowiedziach z 17 banków norweskich. Jeśli zdecydujesz się na jedną z zaproponowanych opcji, pozostaje już tylko potwierdzenie chęci zaciągnięcia pożyczki.

Jak długo jest ważny wniosek kredytowy?

Wniosek jest ważny od 2 tygodni do 30 dni od momentu złożenia go w banku przez naszego doradcę finansowego. Długość ważności zależy od procedur danego banku.

Czy pośrednik pobiera jakiś procent od kredytu?

Nie, nie pobieramy prowizji od kwoty kredytu ani żadnych innych opłat za pomoc w załatwieniu pożyczki. Zarabiamy na postawie umów z bankami, nie na opłatach od klientów indywidualnych.

W jakim banku mogę otrzymać kredyt po wypełnieniu tego formularza?

Twoje zapytanie o pożyczkę w Norwegii zostanie wysłane do 17 norweskich banków. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najbardziej korzystną ofertę.

Czy dostanę pożyczkę, jeśli spłacam już inny kredyt w Norwegii?

Tak, ale wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej oraz wysokości pożyczki. Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego na spłatę karty kredytowej – ta z pozoru ryzykowna operacja, jest w wielu przypadkach bardzo opłacalna i zmniejsza oprocentowanie spłacanego kredytu.

Jak wyglądają oferty pożyczek w poszczególnych bankach w Norwegii?

Oferty pożyczek są opracowywane dla każdego pożyczkobiorcy indywidualnie. Pośrednik finansowy, firma Folkelånet Telefinans AS, współpracuje z 17 bankami w Norwegii, zapewniając pożyczkobiorcy najbardziej korzystną ofertę kredytową.

Czym jest BankID i do czego jest potrzebne?

BankID do elektroniczna legitymacja, dzięki której można wykonywać wiele czynności urzędowych (m.in. kontakt z NAV, Skatteetaten, Altinn itd.) i finansowych. Aby z niej korzystać, należy się udać do swojego banku i poprosić o uruchomienie usługi. BankID jest niezbędne do tzw. e-signering, czyli elektronicznego zatwierdzenia oferty pożyczki z banku. W przypadku braku BankID, bank, z którego chcemy uzyskać pożyczkę przyśle kuriera z umową papierową do podpisania.

Prowadzę własną działalność, czy mogę ubiegać się o kredyt?

Tak, większość banków przyjmuje wnioski od osób samozatrudnionych, natomiast częstym wymogiem jest posiadanie wspólnego zameldowania z małżonkiem lub konkubentem w Norwegii.

Dokumentami jakie należy przygotować w pierwszej kolejności to næringsoppgave za rok ubiegły oraz resultatregnskap za ostatnie 2-3 miesiące.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Inventive Logic s.c. (nip: 9570936720) oraz FOLKELÅNET TELEFINANS AS (nr org. 994 110 756) która przetwarza dane osobowe w celu podjęcia działań mających na celu zawarcie umowy o pożyczkę w Norwegii (forbrukslån).