Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

ciekawe miejsca okolicach kristiansand - Norwegia

8 Postów
Hubert $
(FIGHTERR21)
Wiking
co polecacie do zwiedzenia w okolicach kristiansand. nie chodzi mi o muzea raczej cos na powietrzu jakies widoki pomniki plaże .lubie robic zdjecia wiec chcialabym miec jakies z widokami panorama na miasto cos w tym stylu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Piotr L
(norpol)
Wiking
Moge polecic plaze w Mandal swietne miejsce.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Anna Kowalska
(anetta)
Wiking
Bardzo ładną miejscowością do fotografowania jest Lillesand, jest tam kilka plaż ale raczej nie specjalnie zachwycają, za to sama miejscowośc z kościołem na wzgórzu na swój urok. Byliśmy również w Birkeland sama miejscowość nic specjalnego, ale przepływa tam rzeka z wodospadami i mostem rozwieszonym na rzeką jest też "górka" na którą gdyby się wspiąć widoki są na pewno fajne ( nie dałam rady wejść), wzdłuż rzeki jest wydeptany szlak, którym można się przejśc są również przygotowane miejsca do odpoczynku - ławki, stoliki (przynajemniej tak było 2 lata temu) . Sogne słynie z piaszczystych plaż i skał w morzu, które są super do fotografowania. No jak wspomniał mój poprzednik Mandal ze swoją latarnią morską.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
witam mam pytanie bo wybieramy sie na wycieczke do kristiansand i oprocz zoo to niebardzo wiem co w samym miescie jest jeszcze godnego uwagi
prosze o jakies namiary, zamek czy cos.... na te wodospady bym sie wybrala tez jak czasu starczy ale glowne mi chodzi o miasto
dzieki pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
nic nie ma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Michał Kimek
(Michal K......)
Wiking
witaj
w samym miescie polecam wyspe-twierdze obronna Odderoya
wspaniala panorama Kristiansand
pozdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 28  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(JoT.Te)
Wiking
Jesli chodzi o miejsca w okolicach kr.sand to jak dla mnie wygrywa Hallevika. Swietne widoki, miejsca do wspinaczki, przewodnicy, plaze dla rodzin, mozliwosc lowienia krabow. Na letnie weekendy polecam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
po za tym park Ravnedalen ( jak sie wyjdzie sciezka na sama gore to jest piekna panorama miasta),Møvik i armata (ulubienica mojego chlopa ) jeziora prawie w centum miasta czyli Baneheia, pobliskie Åros i plaza. Jest wiele pieknych miejsc
Zaciekawila mnie ta Hallevika.. musze poszukac co to gdzie to
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
To Hellevika.. juz wiem co i gdzie to musze sie koniecznie wybrac poki ciepelko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
kamila oska
(Kamcia)
Wiking
Hej podklejam się pod temat.
Czy w Kristiansand są może jakieś ciekawe ulice do fotografowania?
Jakieś malunki kolorowe na budynkach, Kolorowe kamienice,Fontanny,Parki itp.
Na jakiej ulicy można zrobić ciekawe zakupy ( chodzi mi o sklepiki Tureckie, Tajskie, Polskie) produkty?
Czy znacie może jakiś sklepik z art. dla masażystów ??? Chodzi mi o masła do ciała i oliwy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok