Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Szukam pracy !!! - Norwegia

23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Witam
Pilnie poszukuje pracy na terenie Vest-agder . Praca obojętnie jaka. (sprzątanie,magazyn,opieka nad dzieckiem). Jestem osobą młodą, energiczną, sumienną. Z zawodu jestem fizjoterapeutą. Mam 23 lata. Język angielski - podstawa , język norweski- w trakcie nauki .
Jeśli ktokolwiek słyszał o jakieś pracy bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Ewa !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MartynaM)
Wiking
Szukam pracy w Kristiansand od czerwca. Znajomośśc języka angielskiego podstawowa.
Proszę o jakis odzew, na jakich stronach najlepiej szukać? Bądź może ktoś coś doradzi / poradzi? bądź wie, na jakich stanowsikach i gdzie, latem pojawiają się ogłoszenia
Wiem, że jeszcze dużo czasu do czerwca, ale zależy mi aby już być zorientowanym.
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -24  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Radzę uczyć się języka norweskiego ponieważ z językiem angielskim jeszcze podstawą nic nie załatwisz... jeśli masz studia odrazu przetłumacz sobie papiery na j. angielski aby móc wysłać je do Saku czy do Nokutu. Ja szukam pracy nadal. Ciężko jest, ale już pierwsza rozmowa za mną. No i nadal nauka jezyka.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
kamila oska
(Kamcia)
Wiking
Ewa a szukalas moze pracy w Zawodzie ? Ja jestem z zawodu masazystką ( studia + policealne studium medyczne + kursy ) angielski komunikatywny. Wiesz moze jak to jest z tą profesją ? Czy szukają masazystek? Jakie mają wymogi ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Ewa Malec
(EwaGiec)
Wiking
Hej
Tak szukalam pracy jako masazystka oraz jako fizjoterapeutka.. i nic ! Potrzebny jest niestety jezyk norweski.
Narazie ucze sie jezyka i pracuje na produkcji
Zycze powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Inicjacja91 napisał:
Hej
Tak szukalam pracy jako masazystka oraz jako fizjoterapeutka.. i nic ! Potrzebny jest niestety jezyk norweski.
Narazie ucze sie jezyka i pracuje na produkcji
Zycze powodzenia!


Nie jest ABSOLUTNIE potrzebny, choc oczywiscie nie znajac norweskiego tracisz 90 procent szans.

Mam kolege ktory pracuje jako masazysta fizjoterapeuta w jednym z najlepszych gabinetow w Oslo, a fraza Jeg heter Zdzichu, jeg kommer fra Polen go przerasta.

Ale chlopak ma perfekcyjny angielski.

Ponadto takiej pracy i tego JESTEM PEWIEN bankowo nie znajdziesz ani na Mojej Norwegii, ani na finn.no, ani na nav.no

Drukujesz sobie portfolio, nie CV tylko profesjonalne portfolio i smigasz po dobrych, drogich salonach masazu. On tak wlasnie zrobil i teraz od ponad roku ugniata sobie Norwegow za 350 NOK brutto za godzine.

Nadziei nie trac.
POWODZENIA!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok