Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam opiekunki do dziecka dorywczo Kristiansand - Norwegia

16 Postów
Wiking
Witam, jak w temacie szukam opiekunki/niani do pięciomiesięcznego chłopca, dorywczo, 2-3 popołudnia w tygodniu, po ok. 5h, dodatkowo czasami soboty wieczorem. Szukam osoby dyspozycyjnej, doświadczonej, miłej i odpowiedzialnej, z Kristiansand najlepiej Lund i okolice, kobiety w wieku 28-40 lat, może mieć własne dzieci. Proszę podać oczekiwania finansowe, stawka do ustalenia. Więcej informacji na priv.
Tylko poważne oferty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 16  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Witam
Chetnie podejme prace jako opiekunka. Spelniam Pani oczekiwania:mam 28 lat, mieszkam w centrum Kr.sand i mam 4letnie doswiadczenie w pracy z dziecmi m. in. w przedszkolu. Chetnie sie spotkam, aby porozmawiac.
Prosze o kontakt na nr tel 46741481 lub na e-maila ziolowegorzkie@gmail.com
Pozdrawiam
Joanna Zasowska
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
KATARZYNA SLON
(KAJKA1855)
Wiking
Witam

Z tej srony Katarzyna Slon, jestem zainetersowana praca opiekunki. Mam 31 lat, obecnie na codzien ucze sie norweskiego.

Chetnie przyjme propozycje opieki nad maluszkiem, mieszkam w Kristansand Mosby, bardzo lubie dzieci,

Jesli spotkalam sie zpozytywnym przyjeciem bardzo prosze o kontakt email.

Katarzyna Slon

kates1855@gazeta.pl

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 25  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(radocha73)
Wiking
Dzien dobry jestem zainteresowana ogloszeniem jak pani odpowiada to moja propozycja jest 350koron dniówka .mam 28 lat i swoje dzieci 2 synów 7 lat i 4 latka
.prosze o kontakt 944-77-066 lub e-meil radoslaw-licznerski@wp.pl Katarzyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 22  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Wiking
Witam, jak w temacie szukam opiekunki/niani do 11-miesięcznego chłopca, dorywczo, 2 popołudnia/wieczory w tygodniu, po ok. 2-3h, dodatkowo czasami soboty wieczorem. Szukam osoby dyspozycyjnej, doświadczonej, miłej i odpowiedzialnej, z Kristiansand najlepiej Lund i okolice, kobiety w wieku 28-40 lat, może mieć własne dzieci. Proszę podać oczekiwania finansowe, stawka do ustalenia. Więcej informacji na priv.
Tylko poważne oferty.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Wiking
Patrycja84 napisał:
Witam, jak w temacie szukam opiekunki/niani do 11-miesięcznego chłopca, dorywczo, 2 popołudnia/wieczory w tygodniu, po ok. 2-3h, dodatkowo czasami soboty wieczorem. Szukam osoby dyspozycyjnej, doświadczonej, miłej i odpowiedzialnej, z Kristiansand najlepiej Lund i okolice, kobiety w wieku 28-40 lat, może mieć własne dzieci. Proszę podać oczekiwania finansowe, stawka do ustalenia. Więcej informacji na priv.
Tylko poważne oferty.

PILNE!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewkamroz
(Ewkamroz)
Wiking
Witam czy ogłoszenie jest aktualne mam doświadczenie . W Polsce opiekowałam sie dziewczynka w wieku 3 lat. Jestem dość młoda osoba(23) ale bardzo odpowiedzialną. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karolina .
(karolina12)
Wiking
Witam, szukam opiekunki do 7miesięcznego dziecka. Praca kilka razy w tygodniu. Więcej informacji udzielę osobiście. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: karolinahajduk20@gmail.com
Pozdrawiam Karolina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok