Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

wakacje.... - Norwegia

Czytali temat:
thomas xxxxxxxxxxxx Jan Maryjan Asia P. Tomasz Krzyżanowski Ewa Adam boj fra oszlo Slaw xxx tampeza tampeza mateusz911 sweet man Karolina Zając Pradziad Łukasz Ch Daniel j (1147 niezalogowanych)
8 Postów

(KrysiaFiordzianka)
Wiking
Wybieram się do kraju sierpień /wrzesień ok 3tyg. Pomyślałam że mogę na ten czas wynająć moje komfortowe mieszkanie /dwie sypialnie,salon duży , łazienka z wanną z hydromasażem, internet , satelita polska , kuchnia z całym sprzętem. Do tego łódka motorowa z kabinbą i zostawię samochód do dyspozycji . 3 Letni Opel Mokka. Cena wynajmu 30 000 nok. Cena nie jest wygórowana dla 3 osobowej rodziny lub dla 3 wędkarzy. Dla uczciwych i tylko poważne oferty na priv. 997 62 964 Mieszkam na Fitjar.Stord.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(KrysiaFiordzianka)
Wiking
KrysiaFiordzianka napisał:
Wybieram się do kraju sierpień /wrzesień ok 3tyg. Pomyślałam że mogę na ten czas wynająć moje komfortowe mieszkanie /dwie sypialnie,salon duży , łazienka z wanną z hydromasażem, internet , satelita polska , kuchnia z całym sprzętem. Do tego łódka motorowa z kabinbą i zostawię samochód do dyspozycji . 3 Letni Opel Mokka. Cena wynajmu 30 000 nok. Cena nie jest wygórowana dla 3 osobowej rodziny lub dla 3 wędkarzy. Dla uczciwych i tylko poważne oferty na priv. 997 62 964 Mieszkam na Fitjar.Stord.
Już nieaktualne .Sorry."
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(KrysiaFiordzianka)
Wiking
KrysiaFiordzianka napisał:
Wybieram się do kraju sierpień /wrzesień ok 3tyg. Pomyślałam że mogę na ten czas wynająć moje komfortowe mieszkanie /dwie sypialnie,salon duży , łazienka z wanną z hydromasażem, internet , satelita polska , kuchnia z całym sprzętem. Do tego łódka motorowa z kabinbą i zostawię samochód do dyspozycji . 3 Letni Opel Mokka. Cena wynajmu 30 000 nok. Cena nie jest wygórowana dla 3 osobowej rodziny lub dla 3 wędkarzy. Dla uczciwych i tylko poważne oferty na priv. 997 62 964 Mieszkam na Fitjar.Stord.Sorki ,nieaktualne.!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok