Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

7 Postów
pawel4444
(pawel4444)
Wiking
Acha nie zabrali rodzinnego na drugie tylko odjeli 500+ co finansowo wychodzi na jedno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zenon michalski
(Zenonmichalski)
Wiking
Zgadza się odjęli te 500 plus ale w sumie wychodzi ,ze teraz nie mam rodzinnego na jedno dziecko . Troche to dziwne wlasnie jak traktują wszystkich co musimy wyjezdzac za zarobkiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
zenon michalski
(Zenonmichalski)
Wiking
Zona zlozyla podanie o 500 plus w kwietniu i czekala prawie rok żeby przyszla decyzja .Po sprawdzeniu mnie w Norweskim systemie przyznali 500 plus nic nie wspominając ,ze będzie to zabrane z rodzinnego co biore w Norwegii. W Polsce wyrównali za 10 miesięcy . Po wypłaceniu pieniędzy w Polsce przyszla mi decyzja w Norwegii ,ze ja musze zwrocic pieniądze w Norwegii tyle samo co zona pobrala w Polsce w przeliczeniu na korony .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
pawel4444
(pawel4444)
Wiking
ja nie skladalem wniosku w Polsce i nie pobieralem 500plus a i tak dostalem decyzje z nav ze mam im zwrocic prawie 23tysiace nok rownowartosc zasilku 500plus na dwoje dzieci od dnia wejscia w zycie programu w Polsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Fajny tato
(Fajny tato)
Nowicjusz
Mi tez zabrali rodzinne w Norwegii jak złożyłem o 500+ bida
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(CICHOO)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(CICHOO)
Wiking
Pawel444 dobrze gadasz!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Fajny tato
(Fajny tato)
Nowicjusz
To jest temat na czasie to rodzinne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok