Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

639 Postów
Josef Satan
(Satan)
Wyjadacz
high_octane napisał:
\" norwegow u mnie w robocie ma kasy jak lodu a nigdy sie nie byli zonaci\"

Mozna by powiedziec maja kasy jak lodu bo nigdy nie byli zonaci. Mozesz zalozyc rodzine i miec dzieci nie biorac slubu. Z punktu widzenia bogatego mezczyzny, slub to najbardziej niekorzystny kontrakt jaki mozesz w zyciu podpisac. Oddajesz polowe tego co posiadasz nie dostajac nic w zamian.


Znajac mentalnosc polskich dziewuch trzeba sie od nich trzymac na 100 mw oddali.
W zwiazki nalezy wchodzic z kobietami inteligentymi, samodzielnymi i wyzwolonymi.

Tylko to gwarantuje powodzenie materialne i duchowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
'Tak wgl mężczyzna , który przedkłada pieniądze nad kobietę, którą darzy uczuciem, nie jest żadnym mężczyzną...'

Mowimy o jego ciezko zarobionych pieniadzach tobie nic do nich. Wszakze interesuje cie uczucie a nie pieniadze. Powinno ci wystarczyc, ze wezmie cie pod swoj dach, zaopiekuje sie toba i dziecmi. Jak kazda kobieta, ktora mowi, ze tylko uczucie i milosc sie liczy. Jak facet mowi, ze nie podzieli sie polowa majatku to zaraz ucieka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
'W zwiazki nalezy wchodzic z kobietami inteligentymi, samodzielnymi i wyzwolonymi.
Tylko to gwarantuje powodzenie materialne i duchowe.'

Za bardzo zawezilbys sobie pole poszukiwan. Poza tym te samodzielne i wyzwolone beda sie ruchac na lewo i prawo. Poprostu zaproponuj jej wysoki standard zyciu u twojego boku bez wchodzenia w malzenstwo. Tak poznasz materialistke, czyli odsiejesz te 95% kobiet.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Satan napisał:
high_octane napisał:
\\\" norwegow u mnie w robocie ma kasy jak lodu a nigdy sie nie byli zonaci\\\"

Mozna by powiedziec maja kasy jak lodu bo nigdy nie byli zonaci. Mozesz zalozyc rodzine i miec dzieci nie biorac slubu. Z punktu widzenia bogatego mezczyzny, slub to najbardziej niekorzystny kontrakt jaki mozesz w zyciu podpisac. Oddajesz polowe tego co posiadasz nie dostajac nic w zamian.


Znajac mentalnosc polskich dziewuch trzeba sie od nich trzymac na 100 mw oddali.
W zwiazki nalezy wchodzic z kobietami inteligentymi, samodzielnymi i wyzwolonymi.

Tylko to gwarantuje powodzenie materialne i duchowe.


Troszke to takie niesprecyzowane co do polskich dziewuch. Nasz najswietszy rzad z przenajswietszym krolem jaroslawem krotkonogim, bezdyskusyjnie ustalil, ze kobiety nie moga byc inteligentne bo same myslec nie potrafia i trzeba im mowic co maja robic a co nie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
'Przecież kobieta może mieć też swoją pracę, swoje pieniądze.
Chociażby zajmowanie się domem, rodzenie i wychowywanie dzieci to już praca,
wcale nie łatwa.'

Tylko ze one nie zarabiaja tyle co mezczyzni. Nie podejmuja sie brudnych, niebezpiecznych i wymagajacych kwalifikacji prac. Jak cos zarobia, to tego nie zaoszczedza tylko wydaja na pierdoly. Jak bedziesz rodzic i wychowywac dzieci to nie bedziesz mogla zarabiac w tym czasie. Wtedy juz nie jestes niezalezna samowystarczajaca kobieta. Twoja kariera nie ma wtedy znaczenia, bo przez ten czas to facet musi zarabiac na rodzine.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

()
Wiking
high_octane napisał:
\'W zwiazki nalezy wchodzic z kobietami inteligentymi, samodzielnymi i wyzwolonymi.
Tylko to gwarantuje powodzenie materialne i duchowe.\'

Za bardzo zawezilbys sobie pole poszukiwan. Poza tym te samodzielne i wyzwolone beda sie ruchac na lewo i prawo. Poprostu zaproponuj jej wysoki standard zyciu u twojego boku bez wchodzenia w malzenstwo. Tak poznasz materialistke, czyli odsiejesz te 95% kobiet.


Wiecie, że to co mówicie jest strasznie płytkie? Rozmawiacie o pieniądzach jak o czymś świętym. Jesteście uprzedzeni, na pewno są kobiety co lecą na kasę, ale moim zdaniem naoglądaliście się za dużo filmików gdzie facet po dostaniu kosza, dostaje drugą szansę od dziewczyny, gdy ona zobaczy jego lśniący i pachnący samochód.
"Wydają na pierdoły" - kolejne uprzedzenie.

Mnie osobiście facet mógłby wozić cholernym rowerem . Wolałabym wyjść za kogoś bez pieniędzy i pracy, by z nim przy boku szukać swojego miejsca. Na pewno byśmy sobie poradzili.
Niż taki pusty facet, który robi sobie selfie w lustrze ze swoim najlepszym przyjacielem bickiem i myśli jak by tu zarobić fortunę. Płytkie i odpychające...

''Jak facet mowi, ze nie podzieli sie polowa majatku to zaraz ucieka.''
Nwm czy opierasz się na swoim doświadczeniu, ale wybacz, to jest już po prostu przegięcie.
Jest mi przykro, gdy widzę z jakim zaangażowaniem emocjonalnym rozmawiacie o pieniądzach. Jeśli tak ma świat wyglądać to ja nie chce istnieć w tym świecie.
"Dojrzeje , zobacze" I będę taka jak wy, ja nie chce...

Może teraz się spotkam z wypowiedziami typu " naiwna, nic nie wiesz o życiu ".
Może jestem naiwna, i znajdę sobie naiwnego faceta. Ale jestem pewna
, że przy takim kochającym naiwniaku będę szczęśliwsza niż przy
jakimś cholernym pieniądzomaniaku.

I co z tego, niech zarabia na rodzinę. Najpierw wyznajesz wartości, że kobieta ma zajmować się dziećmi i robić karierę, a potem jest problem, gdy chce by ją utrzymywał? Wszak tak natura podzieliła role...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

()
Wiking
Wypowiadacie się strasznie subiektywnie.
jakbyście opierali się na własnych doświadczeniach.

Nie chce być samo wystarczająca feministką, wystarczy mi jak będę miała dach nad głową.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
high_octane napisał:
\\'

Tylko ze one nie zarabiaja tyle co mezczyzni. Nie podejmuja sie brudnych, niebezpiecznych i wymagajacych kwalifikacji prac. Jak cos zarobia, to tego nie zaoszczedza tylko wydaja na pierdoly. Jak bedziesz rodzic i wychowywac dzieci to nie bedziesz mogla zarabiac w tym czasie. Wtedy juz nie jestes niezalezna samowystarczajaca kobieta. Twoja kariera nie ma wtedy znaczenia, bo przez ten czas to facet musi zarabiac na rodzine.


Czy Ty czytasz to co napisales??????? Trudno uwierzyc Potega twojego prymitywizmu jest wielka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
M K
(Mal555)
Nowicjusz
high_octane napisał:
\'Przecież kobieta może mieć też swoją pracę, swoje pieniądze.
Chociażby zajmowanie się domem, rodzenie i wychowywanie dzieci to już praca,
wcale nie łatwa.\'
Tylko ze one nie zarabiaja tyle co mezczyzni. Nie podejmuja sie brudnych, niebezpiecznych i wymagajacych kwalifikacji prac. Jak cos zarobia, to tego nie zaoszczedza tylko wydaja na pierdoly. Jak bedziesz rodzic i wychowywac dzieci to nie bedziesz mogla zarabiac w tym czasie. Wtedy juz nie jestes niezalezna samowystarczajaca kobieta. Twoja kariera nie ma wtedy znaczenia, bo przez ten czas to facet musi zarabiac na rodzine.



Czy ty zdajesz sobie sprawę co tu wypisujesz...?? Schodzi to forum na psy :/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
emil25
(emil25)
Wiking
Ale ja nie o tym, to ze kobietom do szczescia duzo nie potrzeba to ja wiem. Tylko chodzi o to ze swiat jest niesprawedliwy bo jedni nie maja na chleb a inni poprostu dobrze sie urodzili, w opowiednim miejscu. Taki dan np dostal wszystko po ojcu i wieku 25 lat juz nie pracowal i juz nie musi do konca zycia. A co wbudza najwieksza zazdrosc wsrod facetow? Kasa , piekne panienki wladza slawa itp dan to dobrze wykorzystal i teraz jest milliarderem a tak naprawde nic nie Robi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok