Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Lekarz pierwszego kontaktu. - Norwegia

Czytali temat:
158 Postów

(sloka)
Stały Bywalec
Jak i gdzie, można zrezygnować z obecnie przypisanego lekarza "rodzinnego"?
Gdzie mogę znaleźć aktualną listę Polskich Lekarzy na terenie Norwegi a dokładnie
Akershus, Østfold, Vestfold.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(devil666)
Wiking
siema
na HELFO.NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
Racja! To geny. Najglupszy nawet Polak jest madrzejszy od najzdolniejszego Norwega. To juz dawno zostalo udowodnione badaniami naukowymi i nie podlega dyskusji.
Powszechnie tez wiadomo, ze posiadanie nowego samochodu i mieszkania indykuje genetycznie uwarunkowany brak inteligencji. Tak mi mowila siostra i to jest pewne.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz w tym wszystkim. Czy ten bezprzeczny i udowodniony juz fakt, ze profesorowie przepuszczaja genetycznie obciazonych Norwegow jest swiadectwem glupoty czy moze madrosci tychze profesorow?.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
To rezultat czegos. Nie wydaje mi sie bowiem zeby sprzedawanie i szmacenie wiarygodnosci swojego fachu bylo akuratnie wyrazem wysokiej inteligencji.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
Krowa napisał:
To rezultat czegos. Nie wydaje mi sie bowiem zeby sprzedawanie i szmacenie wiarygodnosci swojego fachu bylo akuratnie wyrazem wysokiej inteligencji.

Czyli sam sobie odpowiedziales.Co jak co,ale lekarze potrafia zeszmacic swoj zawod.Z reszta nie tylko lekarze.W Pl jednak cena czyni cuda i tu sie zgodze z Ole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok