Obniżymy cenę Twojego OC w Norwegii Wyceń ubezpieczenie

Lekarz pierwszego kontaktu. - Norwegia

23 Posty
sloka
(sloka)
Wiking
Jak i gdzie, można zrezygnować z obecnie przypisanego lekarza "rodzinnego"?
Gdzie mogę znaleźć aktualną listę Polskich Lekarzy na terenie Norwegi a dokładnie
Akershus, Østfold, Vestfold.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
d s
(devil666)
Wiking
siema
na HELFO.NO
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
deryl
(deryl)
Wiking
sloka napisał:
Jak i gdzie, można zrezygnować z obecnie przypisanego lekarza \"rodzinnego\"?
Gdzie mogę znaleźć aktualną listę Polskich Lekarzy na terenie Norwegi a dokładnie
Akershus, Østfold, Vestfold.

taki mundry koci pasterz a nie wie gdzie lekarza zmienic
co to gabriel demencja starcza cie dopadla czy plyn do sprzyskiwaczy ci muzg wyzarlo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:3  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów
Zenon Smietana
(Masuria)
Stały Bywalec
Ole, jaka masz opinie nt. lekarzy o nazwiskach norweskich ksztalconych w Polsce, innymi slowy czy to geny takie glupie czy tez system ksztalcenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Krowa
(Krowa)
Początkujący
Racja! To geny. Najglupszy nawet Polak jest madrzejszy od najzdolniejszego Norwega. To juz dawno zostalo udowodnione badaniami naukowymi i nie podlega dyskusji.
Powszechnie tez wiadomo, ze posiadanie nowego samochodu i mieszkania indykuje genetycznie uwarunkowany brak inteligencji. Tak mi mowila siostra i to jest pewne.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz w tym wszystkim. Czy ten bezprzeczny i udowodniony juz fakt, ze profesorowie przepuszczaja genetycznie obciazonych Norwegow jest swiadectwem glupoty czy moze madrosci tychze profesorow?.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Krowa
(Krowa)
Początkujący
To rezultat czegos. Nie wydaje mi sie bowiem zeby sprzedawanie i szmacenie wiarygodnosci swojego fachu bylo akuratnie wyrazem wysokiej inteligencji.
Zgłoś wpis
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
jan paweł
(secondo) Online
Stały Bywalec
Krowa napisał:
To rezultat czegos. Nie wydaje mi sie bowiem zeby sprzedawanie i szmacenie wiarygodnosci swojego fachu bylo akuratnie wyrazem wysokiej inteligencji.

Czyli sam sobie odpowiedziales.Co jak co,ale lekarze potrafia zeszmacic swoj zawod.Z reszta nie tylko lekarze.W Pl jednak cena czyni cuda i tu sie zgodze z Ole.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
286 Postów
Zenon Smietana
(Masuria)
Stały Bywalec
O lekarzach z Polski nie mam zbyt duzego mniemania, miedzy innymi za sprzedajnosc ciagnaca sie od dziesiecioleci. Zmienialy sie tylko stawki, od koguta i szynki 30 lat temu do 5000 zl obecnie za przyspieszenie operacji `poza kolejnoscia`.
Czy to nie czasami w Polce odbyla sie operacja wyciecia nie tej nerki co trzeba?
Osobiscie cale szczescie nie choruje, wiec trzymam sie od medykow z daleka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:5  
Odpowiedz   Cytuj

Bliżej nas