Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prośba o tłumaczenie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan Agata Dymna Kasia Tłumacz Kasia K Ewa Adam Witold Gacal hei!sandokan (782 niezalogowanych)
2 Posty

(SebastianLiszok)
Wiking
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam wielka prośbę aby ktoś kto zna język norweski przetłumaczył mi mniej więcej pismo które dostałem z nav. Staram się o zasiłek opiekuńczy i strasznie coś mnie męczy ta instytucja
Z góry dziękuje.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Prosza ciebie o przeslanie dokumentacji z Polski, ze ty, dziecko i matka dziecka macie ten sam adres zamieszkania oraz potwierdzenie zatrudnienia po 30.08.15 i pasek płacowy z pazdziernika i listopada.
Na odpowiedz masz 3 tygodnie. Wysylajac odpowiedz masz zalaczyc przyslany przez nich dokument z kodem paskowym (ma lezec na gorze zalaczonych dokumentow). Adres jest po lewej , w gornym rogu arku z kodem paskowym.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(SebastianLiszok)
Wiking
Eliza dziękuje bardzo. pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
SebastianLiszok napisał:
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Mam wielka prośbę aby ktoś kto zna język norweski przetłumaczył mi mniej więcej pismo które dostałem z nav. Staram się o zasiłek opiekuńczy i strasznie coś mnie męczy ta instytucja
Z góry dziękuje.



Polecam: www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/jezyk-nor...okumentow-49318.html
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok