Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

MyCALL PROBLEM Z POŁACZENIAMI..WRRRRRRRRRyyyhhhhhhh - Norwegia

4 Posty
aniulka87xxx A
(aniulka87xxx)
Wiking
Cześć Wszystkim

Mam problem z siecią Mycall, otóż bardzo często, a nawet codziennie ma problem z połączeniami przychodzącymi tzn zasięg w mojej komóreczce jest FULL a moi znajomi mają problem z połączeniem sie do mnie. Niestety otrzymują informację, iż mój telefonik jest wyłączony!!! Wrrrrrrrrrr To samo jest z sms zauważyłam, że jeżeli telefon leży dłużej w jednym miejscu to ten problem się pojawia, dopiero po mojej próbie połączenia wszystko ustaje i nagle otrzymuję również opóźnione wiadomości sms, wygląda to tak jakby sieć się zawieszała......Proszę Was o pomoc, Czy tylko ja mam taki problem.........Ahaaaaaa kupiłam inny telefon, gdyż myślałam że to wina mojego tel........Całuję i Pozdrawiam Serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
aniulka87xxx napisał:
Cześć Wszystkim

Mam problem z siecią Mycall, otóż bardzo często, a nawet codziennie ma problem z połączeniami przychodzącymi tzn zasięg w mojej komóreczce jest FULL a moi znajomi mają problem z połączeniem sie do mnie. Niestety otrzymują informację, iż mój telefonik jest wyłączony!!! Wrrrrrrrrrr To samo jest z sms zauważyłam, że jeżeli telefon leży dłużej w jednym miejscu to ten problem się pojawia, dopiero po mojej próbie połączenia wszystko ustaje i nagle otrzymuję również opóźnione wiadomości sms, wygląda to tak jakby sieć się zawieszała......Proszę Was o pomoc, Czy tylko ja mam taki problem.........Ahaaaaaa kupiłam inny telefon, gdyż myślałam że to wina mojego tel........Całuję i Pozdrawiam Serdecznie

-----------
To kwestia pelengacji sygnału 2,4 MHZ. Potrzebujesz dodatkowej dużej antenki. Jasta 102 ma taka. Zapros go do siebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
aniulka87xxx A
(aniulka87xxx)
Wiking
hehe lubię tylko duże antenki, a myślę, że Jasta102 nie miałby przy mnie co robić.....z małą antenką hihihih.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
aniulka87xxx napisał:
Cześć Wszystkim

Mam problem z siecią Mycall, otóż bardzo często, a nawet codziennie ma problem z połączeniami przychodzącymi tzn zasięg w mojej komóreczce jest FULL a moi znajomi mają problem z połączeniem sie do mnie. Niestety otrzymują informację, iż mój telefonik jest wyłączony!!! Wrrrrrrrrrr To samo jest z sms zauważyłam, że jeżeli telefon leży dłużej w jednym miejscu to ten problem się pojawia, dopiero po mojej próbie połączenia wszystko ustaje i nagle otrzymuję również opóźnione wiadomości sms, wygląda to tak jakby sieć się zawieszała......Proszę Was o pomoc, Czy tylko ja mam taki problem.........Ahaaaaaa kupiłam inny telefon, gdyż myślałam że to wina mojego tel........Całuję i Pozdrawiam Serdecznie


Jest zimno,to jest powod.
Trzymaj komoreczke w ciepelku nawet gdy bedziesz na polu a problem ustanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
388 Postów
hei!sandokan
(hei!sandokan)
Stały Bywalec
hei!sandokan napisał:
aniulka87xxx napisał:
Cześć Wszystkim

Mam problem z siecią Mycall, otóż bardzo często, a nawet codziennie ma problem z połączeniami przychodzącymi tzn zasięg w mojej komóreczce jest FULL a moi znajomi mają problem z połączeniem sie do mnie. Niestety otrzymują informację, iż mój telefonik jest wyłączony!!! Wrrrrrrrrrr To samo jest z sms zauważyłam, że jeżeli telefon leży dłużej w jednym miejscu to ten problem się pojawia, dopiero po mojej próbie połączenia wszystko ustaje i nagle otrzymuję również opóźnione wiadomości sms, wygląda to tak jakby sieć się zawieszała......Proszę Was o pomoc, Czy tylko ja mam taki problem.........Ahaaaaaa kupiłam inny telefon, gdyż myślałam że to wina mojego tel........Całuję i Pozdrawiam Serdecznie


Jest zimno,to jest powod.
Trzymaj komoreczke w ciepelku nawet gdy bedziesz na polu a problem ustanie


A jak wrocisz z pola to wyjmij baterie z komoreczki i poloz ja na piecyku tak az do rana..
a w tym czasie dzwon i smsuj do woli.-
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
246 Postów

(DariuszWysocki)
Stały Bywalec
a ta sie o antenkach rozmarzyla ,, widzisz co zes narobil tym zdjeciem z ogorasem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Witam,
Jeżeli karta nie była wymieniona po naszej zmianie sieci, może dobrze by było wymienić kartę na nową, oczywiście z tym samym numerem.
Pzdr MyCall
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok